cm: nieuwspanel: Future Fit Financials

Bestuurslid Frans de Vos vertelt dat persoonlijke ontwikkeling een reis is die geduld, durf te vragen, luisteren, nieuwsgierigheid en omgaan met feedback vereist. “Het vergt tijd en inspanning en toewijding, maar het resultaat is de moeite waard. Door bewust te werken aan deze aspecten kunnen we onszelf verbeteren en groeien als individuen en ons volledige potentieel benutten. Dus laten we onze grenzen verleggen en streven naar voortdurende persoonlijke groei om toekomstig bestendig te zijn of worden. Ook om die reden hebben wij onlangs in overleg met onze leden de naam van onze vereniging gewijzigd van Financials For Financials in Future Fit Financials.”

Klik op onderstaande link om het hele artikel te lezen:

> cm: nieuwspanel: Future Fit Financials (cmweb.nl)

Wil je ook een keer een blog schrijven? Meld je dan aan via secretariaat@futurefitfinancials.nl.

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Schrijf je dan nu in voor de FFF Nieuwsbrief !